Організація роботи з переселенцями зі Сходу, які втратили свої домівки, надання їм всіх необхідних пільг — одна з ключових проблем сьогодення. І саме її повинні взяти до уваги представники всіх політичних сил. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко — один з небагатьох народних депутатів, хто дійсно переймається цим питанням, шукаючи реальні шляхи його вирішення.

Вчора Олег Ляшко відвідав Громадський «Центр по роботі з внутрішньо переміщеними особами» в м. Ірпінь, де зустрівся з переселенцями: дітьми та їх батьками, літніми людьми. Дізнавшись про шанованого гостя, діти навіть власноруч спекли каравай та підготували урочисте привітання.

У рамках зустрічі лідер Радикальної партії вислухав кожного присутнього. Люди розповіли про свою тяжку ситуацію, про переживання та перші досягнення у влаштуванні свого життя. Зі свого боку, Олег Ляшко запевнив, що вже підготував конкретні заходи по внесенню в бюджет майбутнього року всіх необхідних витрат на забезпечення переселенців можливістю отримувати субсидії, у тому числі — на компенсацію їх витрат на житло. Крім того, Олег Ляшко подарував присутнім діткам подарунки, привітавши їх з Днем Святого Миколая, а також передав Центру деякі предмети повсякденного використання, які зможуть дещо полегшити життя цим людям.

Як діти, так і дорослі були приємно вражені відкритістю та щирістю депутата, адже від нього вони отримали значний заряд енергії, натхнення та мотивації.

Фото: Viktor Kovalevskij

Коментувати