19 грудня, в День Святого Миколая, лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав школу №281 міста Києва, де в інклюзивних класах навчаються діти з вадами зору. Особливим було не тільки привітання лідера партії, але й подарунки. Учні отримали спеціальні аудіоплеєри з казками, повістями та розповідями, записаними відомими людьми. Сам Олег Ляшко також взяв безпосередню участь в підготовці дитячої аудіокниги, ставши єдиним депутатом, голосом якого прозвучала казка для цих дітей.

З урочистим привітанням перед учнями інклюзивних класів школи №281 виступив лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Також в заході прийняв участь депутат фракції РПЛ Денис Силантьєв. Ведучим урочистостей став хореограф, переможець декількох телевізійних шоу Сергій Костецький.

Підготовка аудіокниги для дітей з вадами зору відбулася в рамках проекту «Відчути книгу». Завдяки автору Інні Силантьєвій та співорганізатору проекту Вілені Вороновій, він існує вже понад 5 років. За цей час до нього долучилась значна кількість артистів, музикантів, громадських діячів. Інформаційний партнер проекту Парламентський телеканал «РАДА».

Привітання учнів пройшло на позитивній ноті. А головне, що тепер ці діти зможуть насолоджуватися творами української та зарубіжної літератури за допомогою сучасних гаджетів.

Фото: Viktor Kovalevskij

Коментувати