У ІІІ тисячолітті у розвиненій європейській країні люди помирають від кору, молоді дівчата змушені їхати за 300 кілометрів, щоб народити, а бабусі і дідусі не можуть отримати звичайний укол. Оце наслідки «медичної реформи» від Уляни Супрун. Жодної відповідальності вона не нестиме за це, бо офіційно її не призначено на посаду. Спочатку вона порушила Конституцію, коли не вийшла з американського громадянства, а тепер щодня порушує її, позбавляючи українців права на медичну допомогу.

Саме тому ми вимагаємо відставки Уляни Супрун, яку в народі прозвали «Доктор Смерть», і призначення міністра, який нестиме відповідальність за свої дії.

У ІІІ тисячолітті у розвиненій європейській країні люди помирають від кору, молоді дівчата змушені їхати за 300 кілометрів, щоб народити, а бабусі і дідусі не можуть отримати звичайний укол. Оце наслідки «медичної реформи» від Уляни Супрун. Жодної відповідальності вона не нестиме за це, бо офіційно її не призначено на посаду. Спочатку вона порушила Конституцію, коли не вийшла з американського громадянства, а тепер щодня порушує її, позбавляючи українців права на медичну допомогу. Саме тому ми вимагаємо відставки Уляни Супрун, яку в народі прозвали «Доктор Смерть», і призначення міністра, який нестиме відповідальність за свої дії.

Опубліковано Олегом Ляшком 4 квітня 2018 р.

Коментувати