Вимушені переселенці — це люди, котрі сьогодні потребують уваги та підтримки з боку держави. Стосується це не лише матеріальної допомоги, але і допомоги у вирішенні низки юридичних, соціальних та інших питань. У зв’язку з численними зверненнями громадян, Креативно-стратегічним відділом Радикальної партії Олега Ляшка було прийнято рішення про відкриття Пункту надання соціальної допомоги та підтримки вимушеним переселенцям в центрі міста Києва. Створено його під егідою та за підтримки Радикальної партії та особисто її лідера Олега Ляшка.

Більше мільйона українців були вимушені покинути свої домівки через воєнну агресію Росії на Сході країни. Це тисячі сімей, дітей, літніх людей, у котрих окрім невеликої суми коштів та найважливіших особистих речей нічого не залишилося. Багатьом з них вже немає куди вертатися, адже їх будинки та квартири зруйновано. Але це не порівняти з тим емоційним та психологічним напруженням, яке їм довелося пережити.

Проект «Робота з переселенцями» — це та основна підтримка, котрої так потребують люди, що опинилися в складній ситуації. Кожен бажаючий може звернутися до Пункту надання допомоги. Для цього необхідно зв’язатися з оргкомітетом, написавши на адресу rp.creative.dep@gmail.com, а також підтвердити свій статус переселенця, надавши необхідні документи.

Організатори проекту — Креативно-стратегічний відділ Радикальної партії Олега Ляшка

 

Коментувати