Лідер Радикальної партії Олег Ляшко виступив з вітальним словом на круглому столі під назвою «Українська жінка і політика: реальність, проблеми, радикальні зміни», який пройшов у стінах Верховної Ради вчора, 22 грудня. Метою проведення заходу було обговорення проблеми ролі жіноцтва у політичному житті держави.

Вчора Верховна Рада України відкрила свої двері жінкам з різних регіонів країни – східних, західних та центральних – фахівцям та небайдужим представникам громадськості, котрих об’єднала проблема ролі жіноцтва у політичному житті держави. Саме ця тема і стала ключовою в ході проведення круглого столу під назвою «Українська жінка і політика: реальність, проблеми, радикальні зміни». Захід було розпочато з вітального слова лідера Радикальної партії Олега Ляшка, який привітав усіх учасників круглого столу, а також поділився своїм баченням проблеми.

В умовах перманентних ризиків руйнації одвічних орієнтирів та споконвічних традицій нашого народу саме слово лідера Радикальної партії Олега Ляшка стало рушійним та напутнім.

Організатори заходу – Креативно-стратегічний відділ РПЛ – Інна Силантьєва та Вілена Воронова.

Фото: Viktor Kovalevskij

 

Коментувати