Про проект

«ЄДИНІ»… Якщо ви читаєте ці рядки, то апріорі ви на нашому веб-ресурсі − інформаційному проекті симпатиків та апологетів Радикальної партії Олега Ляшка.

УКРАЇНА… Сьогодні − це держава у центрі Європи, яка не сходить з вуст. Українцям вдалося знайти унікальну рецептуру і приготувати шедевр, який своєю неповторністю та шармом, смаком та післясмаком вражає світ.

Стійкість і мужність, любов до рідної землі, гідність і щирість, привітність та гостинність, патріотизм, сентиментальність, емпатійность − цей симбіоз ментальних особливостей українців здатен достукатися до серця кожного.

 Українці зробили свій вибір. Ціною людських життів відкрита дорога до Європи, де демократичні цінності превалюють у державній парадигмі.

Тепер українці повинні довести собі і світу, що їхня країна не тільки географічний центр Європи. Оновлення та перезавантаження всієї системи –  ось основний соціальний меседж.

Медійний простір має стати проекцією соціальних трансформацій і перетворень.

Суспільство якісно змінилося. Соціальна парадигма кардинально відрізняється від тієї, що була до лютневих подій і військових дій на сході країни.

Україна побачила нові обличчя у владі, політиці, суспільстві, бізнесі. Країна має своїх героїв. 

На теренах України з’явилася НОВА ПОЛІТИЧНА СИЛА, ЯКА ЗДАТНА РАДИКАЛЬНО ЗМІНИТИ КРАЇНУ. Вони ЄДИНІ, хто може створити НОВУ ПАРАДИГМУ ДЕРЖАВИ, де головною цінністю буде ЛЮДИНА.

ВОНИ ЄДИНІ В СВОЄМУ БАЖАННІ ЗРОБИТИ НАЦІЮ СИЛЬНОЮ, А ЛЮДЕЙ – ЗАМОЖНІМИ ТА ЩАСЛИВИМИ.

ВОНИ ЄДИНІ, БО ВОНИ – ЄДИНІ.

Вони – РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА.

Ми – СИМПАТИКИ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА.

Нарешті в Україні є лідер і та політична сила, яким народ може довірити свій голос, своє життя, майбутнє своїх дітей та онуків! І бути впевненими, що Держава буде єдиною, незалежною, сильною та зможе забезпечити кожному українцю впевненість у завтрашньому дні!

Основна мета нашого проекту – донести до кожного українця актуальну інформацію про діяльність Радикальної партії Олега Ляшка та її Лідера.

Існують історії, з яких зрозуміло: людині долею судилося бути лідером. Одна з таких – його, історія Олега Ляшка, Лідера, якого давно позаочі називають «НАРОДНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ».

Ми не просто симпатизуємо і підтримуємо цю особистість. Modus Vivendi ОЛЕГА ЛЯШКА не тільки вражає, а й гідний для наслідування.

Він – державний діяч, головною метою якого є не лише руйнація залишків старої системи, а, в першу чергу, розбудова нової соціальної держави. Його діяльність – це увесь спектр головних проблем сучасного державотворення. Він – унікальний Лідер, і команда у нього унікальна. І шлях – зрозумілий, і настільки омріяний усіма українцями.

Так, ми різні, але ми маємо одну спільність: ми – українці, які впевнені, що саме Радикальна партія Олега Ляшка є великою когортою однодумців, які вміють відстоювати свою позицію і бачення майбутнього країни: і у парламенті, і в залах суду, і на своїх посадах. 

Ми впевнені й у тому, що побудова нової України – праця кожного, а новий українець – це той, хто стратегічно мислить і усвідомлює власну відповідальність за майбутнє своєї держави.

А майбутнє її починається з вибору.

Ми, симпатики та апологети Радикальної Партії Олега Ляшка, зробили свій вибір. Приєднуйтесь до нас і будемо разом радикально змінювати  країну.

А сьогодні на сторінках нашого веб-ресурсу  ви можете ознайомитися з актуальними новинами життя Радикальної Партії Олега Ляшка та країни, довідатись про роботу осередків Радикальної партії, дізнатись думки депутатів фракції у блогах, а також стати активним учасником опитувань громадської думки.

Інтерактивна платформа зробить вас не лише поінформованими, а й надасть змогу інформувати, ставши повноправними дописувачами ресурсу.

Надсилайте нам свою інформацію про діяльність вашого регіонального штабу та всієї області, діліться досвідом, здобутками та перемогами.

Усі отримані матеріали буде розглянуто та опубліковано у відповідному розділі.

Адреса інтерактивної платформи – http://edyni.info/.

Також долучайтесь до наших спільнот у соціальних мережах.

Посилання на них ви знайдете на сайті.

З повагою та надією на плідну співпрацю та перемогу!

 

                                             Симпатики Радикальної Партії Олега Ляшка