НАЗК фальсифікує справу проти мене!

Докази цього у мене є. Зокрема, мені відомо, що НАЗК ще в лютому 2017 року отримало в апараті Верховної Ради копію моєї трудової, в якій чітко зазначено, що в 2006 році, ставши депутатом, я звільнився з газети, тому звинувачувати мене у сумісництві абсурдно. Проте НАЗК свідомо не долучило цей документ до справи, щоб сфальсифікувати проти мене протокол.

Фальсифікацією справи займався особисто представник НАЗК по квоті БПП Руслан Радецький. Нагадую, що фальсифікація і приховування доказів – кримінальний злочин, за який доведеться відповідати і Радецькому, і Корчак, і Порошенку.

Саме тому я звернувся до ГПУ з вимогою притягти фальсифікаторів від НАЗК до відповідальності. Сподіваюся, Луценко добре відпочив на курорті в Іспанії і з новими силами візьметься за розслідування цієї справи.

А тим часом ми зареєстрували законопроект, яким пропонуємо відновити у законі про прокуратуру норму про обов’язковість вищої юридичної освіти та 10-річного стажу роботи для кандидатів у Генпрокурори. Щоб всі наступники Луценка виконували свою роботу професійно, неупереджено та керувалися виключно законом, а не політичними вказівками згори.

Коментувати