«Жінки за радикальні зміни» — Всеукраїнський громадський рух, ініційований соціально-політичним експертом Інною Силантьєвою та підтриманий жінками-лідерами зі всієї України. Сьогодні він налічує близько 800 осіб з різних регіонів. Вперше про себе представники нового руху заявили під час проведення круглого столу «Українська жінка і політика: реальність, проблеми, радикальні зміни» в стінах Верховної Ради України.

Серед основних моментів, озвучених на брифінгу, журналістів зацікавило питання, чи має громадський рух «Жінки за радикальні зміни» підтримку з боку політичних сил. Представники руху відмітили, що створено його було під егідою Радикальної партії, і саме від її лідера Олега Ляшка, як представника сучасної влади, політика значної величини, вони отримали підтримку.

На брифінгу виступила Інна Силантьєва – ініціатор проекту, соціально-політичний експерт, а також партнери проекту: Вілена Воронова – брендолог, брендмейкер та політичний психолог, Ольга Горбунова – доктор медичних наук, доцент, Ольга Сусська – кандидат філологічних наук, доцент Києво-Могилянської Академії.

Обговорено такі питання: роль жінки у суспільстві; проблема дискримінації жінок в Україні; можливість жінок відстоювати свої права в політиці, громадському житті та бізнесі; проблема рівноправності жінки та чоловіка; причини низького рівня громадсько-політичної участі жінок; гендерна рівність та участь українського жіноцтва в політичному житті країни; формування громадської думки щодо гендерної рівності. Крім того, розглянуто питання сьогоднішньої ролі жіноцтва в політиці та безпосередньо у владі, а також перспективи налагодження конструктивного діалогу з представниками різних інституцій на державному рівні, що і має стати ключовим моментом у вирішенні гендерного питання.

Організаторами заходу виступили представники Креативно-стратегічного відділу Радикальної партії Олега Ляшка.

Фото: Viktor Kovalevskij

Коментувати