Радикальна партія та особисто її лідер Олег Ляшко – це люди, які доводять свою відданість країні не словами, а конкретними справами. І підтвердженням цьому став надзвичайний об’єм робіт, проведених в смт. Чабани Києво-Святошинського району. За короткий термін в населеному пункті були відкриті важливі інфраструктурні об’єкти – нові дороги європейської якості з тротуарами по вул. Машинобудівників та 3 км дорога по вул. Покровській, відділок поліції зі штатом 44 працівники, оснащений технікою та новими автомобілями, котрий декілька років тому був закритий. Крім того, було розпочато хід робіт по незавершеному будівництву гімназії на 800 учнів.

Заплановані роботи на цьому не завершуються. На черзі будування дороги по вул. Васильківській та дороги до с. Хотова, двох мостових надземних пішохідних переходів з ліфтами OTIS, призначеними для людей з обмеженими можливостями – перший біля будівельного гіпермаркету «Нова лінія», другий поблизу зупинки «Чабани 2», а також великої автомобільної розв’язки з естакадою на Одеській трасі. У цьому громаду смт. Чабани запевнив перший заступник Голови Укравтодору Євген Барах, котрий одним із перших відгукнувся на ініціативу Радикальної партії.

Ініціатива в проведенні зазначених робіт належить Голові Києво-Святошинської організації Радикальної партії, помічнику-консультанту лідера партії Олега Ляшка Олександру Богачову, а також Голові Чабанівської селищної ради Олександру Киризлієву. Саме їх наполегливість в проведенні серйозних підготовчих робіт дала змогу розпочати будівництво та отримати такий значимий результат. Як наголосив вірний помічник Олександр Богачов – без допомоги лідера партії Олега Ляшка, а також Андрія Лозового та Ігоря Мосійчука навряд чи всі ці роботи можна було виконати в повному обсязі. Реалізація більшості запланованих робіт відбулася саме за їх підтримки.

Всі перераховані роботи були проведені за кошти, виділені фракцією РПЛ, тому з упевненістю можна сказати, що Радикальна партія одна з небагатьох політичних сил дійсно переймається питанням розбудови країни і приймає в цьому безпосередню участь.

Урочисте відкриття нових інфраструктурних об’єктів відбулося за участі представників фракції Радикальної партії, лідера РПЛ Олега Ляшка, Голови Києво-Святошинської організації Радикальної партії, Голови Чабанівської селищної ради, а також значної кількості представників громади смт. Чабани. Почесним гостем заходу став відданий товариш Радикальної партії, Герой України, гетьман українського слова, пісні якого сьогодні співає вся країна, Вадим Дмитрович Крищенко. Його слова отримали відгук в серці кожного українця:

«Коли спитають: любиш Україну? Зніяковіло змовкну, як дитя…

Ні, не слова це стверджувать повинні.

Єдиний доказ – це твоє життя.»

Коментувати