Любов до України не має кордонів.

Квітка Цісик, яка народилась у цей день 65 років тому, справжній доказ цього твердження. Донька емігрантів, яка виросла у Сполучених Штатах, з дитинства відчувала себе українкою. Відвідувала «Школу українознавства» та пластові збори. У Пласті заснувала музичний гурток «Соловейки».

Вона прославилася у Штатах, озвучуючи оскароносні фільми. Українці знають її за «Пісню про рушник», «Я піду в далекі гори», «Два кольори» та ще кілька десятків народних пісень.

Через хворобу їй так і не вдалося виступити в Україні, але вона знала свою Батьківщину. Відчувала її біль і радість.

Просто послухайте

Любов до України не має кордонів. Квітка Цісик, яка народилась у цей день 65 років тому, справжній доказ цього твердження. Донька емігрантів, яка виросла у Сполучених Штатах, з дитинства відчувала себе українкою. Відвідувала "Школу українознавства" та пластові збори. У Пласті заснувала музичний гурток "Соловейки". Вона прославилася у Штатах, озвучуючи оскароносні фільми. Українці знають її за "Пісню про рушник", "Я піду в далекі гори", "Два кольори" та ще кілька десятків народних пісень. Через хворобу їй так і не вдалося виступити в Україні, але вона знала свою Батьківщину. Відчувала її біль і радість. Просто послухайте

Опубліковано Олегом Ляшком 4 квітня 2018 р.

Коментувати