З давніх давен військово-політичні рухи які стояли на захисті України та українців вороги називали ім’ям того хто очолював цей рух і був страшним для ворогів!

Були Мазепинці, Петлюрівці, Бандерівці і Мельниківці а зараз є Ляшківці. Саме так нашу #залізну_команду називають вороги та опоненти і навіть не розуміють, що саме цим вписують нас в історію України адже немає порошенківців, яценючків, тягнибоківців але точно є Ляшківці!

Нажаль шість років тому я не зміг прийняти участь в історичній події — першому установчому з’їзді Радикальної партії Ляшка і долучився до роботи команди лише восени 2013 року з Лукянівського СІЗО допомагаючи організовувати виборчу компанію кандидата від РПЛ по 94 виборчому округу Лозового Потім була Революція і моє разом з іншими політв’язнями дивовижне звільнення за поставою Ляшка, формування на гроші Ляшка перших загонів «чорних чоловічків», війна, створення за допомогою Ляшка батальйону «Азов», звільнення Маріуполя в організації якого теж брав участь Ляшко, обрання до Київради і згодом до українського парламента, знову арешт і боротьба за моє звільнення всієї РПЛ…
Це мовби декілька рядків а насправді історія сучасної України яку творимо ми залізна команда Олега Ляшка!

З святом вас, панове Ляшківці!

Коментувати