Сьогодні, о 13:00 лідер Радикальної партії Олег Ляшко разом з колегою Денисом Силантьєвим відкрили безкоштовний «Клуб дитячого плавання» у басейні «Юність» (вул. Бастіонна, 7). Починаючи з 30 грудня, діти-переселенці (діти зі статусом сироти, діти з багатодітних родин, діти матерей-одиначок) зможуть відвідувати уроки плавання безкоштовно. У програмі заходу — майстер-клас з плавання від народного депутата, чотириразового володаря Кубка світу, чемпіона світу і Європи, срібного призера Олімпійських ігор Дениса Силантьєва.

Соціальний проект «Клуб дитячого плавання» проводиться з 2008-го року. Протягом 7-ми років в рамках реалізації даного соціального проекту по містах України навчилося плавати більше 15-ти тисяч дітей. «Клуб дитячого плавання» працює в літній період на ріках та озерах, а в зимовий період на території спортивних комплексів — в басейнах.

По завершенню Проекту всі діти, які навчилися плавати, будуть нагороджені сертифікатами та пам’ятними подарунками.

Актуальність та необхідність проведення соціального заходу підтверджується статистикою. Щороку на воді гине біля 3000 людей, 10% з яких — діти.

Проект проходить за підтримки Радикальної партії Олега Ляшка.

Організатори: Креативно-стратегічний відділ Радикальної партії Олега Ляшка Creative and Strategic Department. RPL

Фото: Viktor Kovalevskij

Коментувати