14 березня в кулуарах Верховної Ради України відбулася художня виставка, присвячена творчості видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Відкрив захід лідер Радикальної партії Олег Ляшко, а також представники Креативно-стратегічного відділу РПЛ Інна Силантьєва та Вілена Воронова.

На виставці були представлені роботи юних талановитих художників – учнів заслуженої художниці України Ірини Бендеровської. В кожній роботі діти втілили власне бачення творів Тараса Шевченка, передавши на полотнах свої враження та переживання. Вдячність Ірині Бендеровській за відданість своїй справі та готовність допомагати дітям відкривати свої таланти, незалежно від їх фінансових та соціальних статків, лідер РПЛ Олег Ляшко виразив, нагородивши художницю почесною грамотою.

У ході проведення виставки лідер Радикальної партії Олег Ляшко, та народні депутати Денис Силантьєв та Андрій Лозовий зачитали відомі твори поета, підкреслюючи актуальність та необхідність вивчання рідної культури та творчості. Особливо вражаючим та натхненним було виконання Шевченківської поезії Олегом Ляшко, котрий зачитав відомий вірш митця – «Думи».

Організатором заходу виступив Креативно-стратегічний відділ РПЛ (Creative and Strategic Department. RPL), за підтримки Радикальної партії Олега Ляшка та Всеукраїнського Жіночого Руху «Жінки за зміни».

Партнер проекту – Парламентський телеканал «РАДА».

Фото: Viktor Kovalevskij

 

Коментувати