4 березня в кінотеатрі «Україна» відбувся Форум «Жінки за зміни: стабільність і благополуччя кожної родини», котрий об’єднав жінок-лідерів майже з усіх регіонів України. Захід відбувся в рамках проекту «Жінки за радикальні зміни», який стартував у грудні 2016 року. Зустріч відвідали 683 жінки з таких міст, як Житомир, Херсон, Одеса, Суми, Запоріжжя, Ужгород, Вінниця та Київ. Всі вони – жінки-лідери, мудрі та талановиті, готові діяти та змінювати країну на краще.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко особисто привітав учасниць Форуму, побажавши натхнення та успіхів, позитивного настрою та щирого кохання. Кожна жінка отримала в подарунок троянду та приємний сюрприз від партнера проекту – компанії Oriflame.

В ході заходу відбувся брифінг, на якому засновниці руху розповіли про свою ініціативу, про результати роботи та поділилися планами на майбутнє. Після офіційної частини учасники переглянули фільм про життя та діяльність Радикальної партії Олега Ляшка, під егідою якої і було засновано жіночий рух «Жінки за радикальні зміни».

Ініціатор створення Всеукраїнського громадського руху «Жінки за радикальні зміни» — громадський діяч, соціально-політичний експерт Інна Силантьєва. Співзасновник проекту – Вілена Воронова, Генеральний директор Міжнародного брендингового агентства «BRANDING & CONSULTING VVV»; Директор «ІНСТИТУТУ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО БРЕНДИНГУ»; Співзасновниця «ШКОЛИ ПЕРСОНАЛЬНОГО БРЕНДИНГА, ПОЛІТИЧНОГО ПІАРУ ТА СОЦІАЛЬНОГО ІМІДЖУ»; Член Асоціації політичних психологів України (АППУ); Автор бренд-стратегії «БРЕНДУВАННЯ МІСТ – ІМІДЖ ТА РЕПУТАЦІЯ УКРАЇНИ»; Соорганізатор проекту «МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2015;» Співголова Всеукраїнського Жіночого Руху «ЖІНКИ ЗА ЗМІНИ».

Фото: Viktor Kovalevskij

 

Коментувати