Рибалка Сергій Вікторович

Рыбалка2Рибалка Сергій Вікторович

Народився  22 липня 1978 року у Дніпропетровську.

Народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності.

Освіта

2000 р. — закінчив Національну металургійну академію України за фахом «Металургія чорних металів».

2003 р. —  закінчив Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

Трудова діяльність

З середини  90-х років брав участь у розбудові сімейного бізнесу у сферах торгівлі, транспортних послуг, нерухомості та виробництва продуктів харчування. В результаті багатолітнього розвитку цей бізнес виріс у групу компаній S.Group — лідера на українському ринку снеків.

2001 — 2003 рр. — інженер з охорони праці та техніки безпеки, начальник відділу з охорони праці ФОП Каблюк А.В.

2002 — 2005 рр. — директор з юридичних питань в ТОВ «Марком».

2005 — 2007 рр. — директор з юридичних питань в ТОВ «Снек Експорт».

2007 — 2008 рр. — радник генерального директора з юридичних питань в ТОВ «Снек Експорт».

2008 —2009 рр. — заступник Голови Національного агентства України х питань підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу — начальник управління по роботі з регіонами.

2009  — 2010 рр. — працював в уряді Юлії Тимошенко заступником Міністра охорони навколишнього природного середовища України.

2010 — 2013 рр. — радник генерального директора з юридичних питань корпорації «S.І.Group».

2014 р. — радник генерального директора з юридичних питань корпорації «Снек Експорт»

Політична діяльність

Двічі обирався депутатом Дніпропетровської міської ради в 2002 і 2006 роках. В міськраді п’ятого скликання обіймав посаду секретаря постійно діючої комісії з питань законності, правопорядку та охоронної діяльності та очолював фракцію «Наша Україна».

На дострокових виборах до Верховної Ради України 2014 року пройшов у парламент за списком Радикальної партії Олега Ляшка.

4 грудня 2014 року — був призначений заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

11 грудня 2014 року — призначений головою Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності.

Послідовно відстоює необхідність впровадження системних і злагоджених дій усіх гілок влади задля прискорення економічного зростання та створення умов для структурних змін в економіці, підвищення ролі інновацій та високотехнологічних галузей. Виступає за необхідність узгодження фінансової, промислової, торгівельної та регіональної політики.

Був ініціатором створення проекту «Стратегії розвитку банківської системи України 2016-2020» та винесення його на громадське обговорення.

Є членом Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі, а також членом груп  міжпарламентських зв’язків з США, Казахстаном, Узбекистаном та Австрійською Республікою.