Купрієнко Олег Васильович

Куприенко1Купрієнко Олег Васильович

Народився 18 серпня 1964 року в селі Смяч Щорського району Чернігівської області.

Освіта

1981 р. — вступив на фізико-математичний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Вчитель фізики та астрономії». Кожного року на канікулах працював в студентських будівельних загонах.  Освоїв практично всі робочі будівельні професії.

1986 р. — закінчив ВУЗ з «червоним дипломом» та за направленням поїхав працювати в м. Новгород-Сіверський в СШ №1 вчителем фізики та математики.

Через два місяці був призваний до армії. Службу проходив в Німеччині. Після закінчення служби повернувся на посаду вчителя фізики та інформатики.

1989 р. — на районній нараді «парт-хоз активу» в присутності секретаря ЦК партії виступив з різкою критикою існуючої системи на захист демократичних сил, зокрема Народного руху України. Невдовзі отримав посилку особисто від Чорновола Вячеслава Максимовича з повнорозмірним жовто-блакитним прапором, який незважаючи на намагання КГБшників зберіг до незалежності. В 1991 році цей прапор Олег Васильович подарував громаді м. Новгород-Сіверська, і він був першим українським прапором, піднятим на щоглі міської ради Новгород-Сіверського.

Трудова діяльність

Працював у школі до 1994 року допоки «лихі дев’яності» не покликали в бізнес. Від торгівлі українською ковбасою та сиром на московських базарах до директора спільного російсько-українського підприємства та засновника різних підприємств, що працюють і досі.

В кінці 90-х почав захищати інтереси своїх підприємств в судах. Був одним з перших, хто почали судитись з податковою та вигравати суди. Виникла потреба отримати нову професію, тому невдовзі вступив на юридичний факультет Київського науково-технічного університету за спеціальністю «Правознавство».

2007 р. — отримав диплом спеціаліста.

З 2006 року після отримання бакалавра зареєструвався ФОПом з надання юридичних послуг. Працював в юридичній компанії.

2008 р. — склав іспит на адвоката.

2013 р. — був обраний головою Ради адвокатів Чернігівської області.

Громадська діяльність

На позачергових виборах народних депутатів України 2014 року обраний народним депутатом за списками Радикальної партії Олега Ляшка.

Політикою активно почав займатись з 2002 року. Приймав участь в організації багатьох виборчих кампаній різних демократичних кандидатів.

З 2008 року працював на громадських засадах помічником-консультантом народних депутатів України 6 та 7 скликань.

2012 р. — був обраний головою Чернігівської територіальної (обласної) організації Радикальної партії Олега Ляшка.

З 2014 року є засновником та організатором фестивалю історичної реконструкції «Сіверські Вікінги».

 

« 1 из 2 »