Галасюк Віктор Валерійович

Галасюк Віктор Валерійович

Народився 28 серпня 1981 року у м. Дніпропетровськ.

Громадянин України, проживає в Україні від народження.

Народний депутат України VIII скликання, заступник Лідера Радикальної партії Олега Ляшка з економічної політики, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, заступник Голови Української частини Парламентського Комітету Асоціації, співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі Сполученими Штатами Америки, член Національної ради реформ, почесний президент Асоціації “Інноваційний розвиток України”, кандидат економічних наук.

Освіта

1998 р. — вступив до Національного гірничого університету України.

2002 р. — отримав диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю “Облік та аудит”.

2003 р. — отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “Економіка підприємства”.

2005 р. — достроково захистив кандидатську дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата економічних наук.

Трудова діяльність

1998 р. — почав працювати бухгалтером-стажером, а згодом бухгалтером-аналітиком в аудиторській фірмі “КАУПЕРВУД” (м. Дніпропетровськ), продовжуючи навчання в університеті.

2005-2009 рр. — викладав у Національному гірничому університеті м. Дніпропетровська на посаді асистента кафедри економіки підприємства, а згодом – доцента цієї ж кафедри.

2001-2014 рр. — обіймав посаду директора департаменту економічного консалтингу ТОВ “ІНКОН-ЦЕНТР” (м. Дніпропетровськ).

З 2007 року – голова Комісії з оцінки інвестиційних проектів, а з 2011 року член Виконавчого комітету Українського товариства фінансових аналітиків (USFA).

2008-2009 рр. – член Правління Дніпропетровського філіалу Європейської бізнес-асоціації.

З 2011 року – член громадської ради Міністерства фінансів України.

2012 рр. — очолив ТОВ “Біонік Хілл” – керуючу компанію інноваційного парку BIONIC Hill, де працював до вересня 2014 року.

З квітня 2014 року – позаштатний радник Міністра освіти і науки України та позаштатний радник Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

З серпня 2014 року – почесний президент Асоціації “Інноваційний розвиток України”.

У серпні 2014 року став радником з економічних питань Лідера Радикальної партії Олега Ляшка, брав активну участь у формуванні економічної програми партії.

З 27 листопада 2014 року – народний депутат України (VIII скликання) за списком Радикальної партії Олега Ляшка.

Також з 2014 року – член Національної ради реформ

Освітня та наукова діяльність

Викладав у провідних вищих навчальних закладах України, у тому числі в Університеті банківської справи Національного банку України. Виступав з економічними лекціями в Україні та за кордоном.

Автор двох монографій та кількох десятків наукових і публіцистичних статей в провідних українських та іноземних виданнях.