Замах на Василя Зеленчука у Херсоні відкриває суспільству декілька важливих моментів.

(Хто не в курсі історії — https://www.facebook.com/O.Liashko/posts/1132894630112466 )

1. Зеленчук є одним з найзавзятіших борців із т.зв. рибною мафією — браконьєрами, які незаконно відловлювали рибу на Херсонщині. Тіньові об’єми цього чорного бізнесу — мільйони доларів щомісяця. Шкода для держави — не лише економічна. Адже таким чином знищуються популяції риб, в тому числі рідкісних.

2. Звісно, є різні версії, але певен, за спробою вбивства Зеленчука (так, СПРОБОЮ ВБИВСТВА, в а не як дехто пише — побійтесь Бога, у нього черепні кістки потрапили в мозок — так б’ють, коли хочуть вбити) стоять саме браконьєри. Адже протидія їм зі сторони Василя Васильовича — людини політично активної і авторитетної в області — була серйозною загрозою для рибної мафії.

3. Рівень методів наших опонентів, які бояться Радикальну партію Ляшко— відвертий бандитизм. І чинити так мерзенно може лише той, хто відчуває свою безкарність. Думаю, причина у тому, що замовників злочину кришує хтось дуже-дуже високо.

4. Розслідування замаху на вбивство Василя Зеленчука стане лакмусовии папірцем роботи силових структур. Хто не зрозумів, чому — перечитайте пункт 3.

5. Такою дорогою ціною — Василь Васильович заплатив своїм здоров’ям — у вітчизняному інформпросторі нарешті почнуть серйозно говорити про кричущу проблему, яку нині чомусь прийнято замовчувати — рибне браконьєрство.

4. Нерозторопність деяких журналістів у висвітленні подій у Херсоні (в першу чергу, УП) — показує те, як у нас в державі все в цілому погано з ринком ЗМІ.

Але є дещо важливіше, ніж все вказане вище — батько шести дітей відчайдушно бореться за своє життя у реанімації. Помоліться, будь ласка, за раба Божого Василія….

Коментувати